2007. december 4.

Volt villanyóra, nincs villanyóra

Valami vadbarom kibontotta és ellopta a villanyórákat. Ráadásul az egyik nagy dobozt el is törte, nehogy eladhassa. Az ilyen miért is nem kap áramütést?

Ilyen volt ...

... ilyen lett.


<< Vissza