2007. december 4.
Volt villanyóra, nincs villanyóra
Valami vadbarom kibontotta és ellopta a villanyórákat. Ráadásul az egyik nagy dobozt el is törte, nehogy eladhassa. Az ilyen miért is nem kap áramütést?
Ilyen volt ...
... ilyen lett.