2007. augusztus 15.

Kezdődhet a tető fedése

Jövő hétig elkészül az oromfal. Az ünnep után beépítik a tetősík ablakokat, utána teljes gőzzel tetőfedés.

Kész a tetőszerkezet, már az oromfal is alakul.

Meghozták a cserepeket, elég sok munka lesz felrakni.


<< Vissza