2007. július 12.

Födém betonozás.

A bátor betonszivattyús.

Az aljzatbetonra talpalta a gépet, bízott benne, hogy elég erős lesz. Az volt.

Miért is nem folyik?

Mert először ki kellett piszkáli a belekötött betont.

Egy óra késéssel már folyik is.

Alig győzik elsimítani.

Már csak egy jó talicskányi kell.

Csendélet födémáttörésekkel és tőcsavarokkal.


<< Vissza