2007. június 13.
Ismét látványos szakasza kezdődött a munkának.
A betonozás után 8 órával bátran feldaruzták a falazóblokkok raklapjait.

Néhány óra alatt elkezdett nőni a fal.

Ebből egyszer még erkély lesz. A kiugró saroknál nem voltak formában a kőművesek.
