2007. június 12.
A födém kis részét kézzel keverve bebetonozták, ma jött a nagy munka.
Nehéz dolog az egyenes.

Igyekezni kell, nehogy belekössön a csizma.

Nincs idő lazsálni, a szivattyúból csak úgy dől a beton.

A szivattyú kezelője a derekára kötött távirányítóval vezérli azt a böhöm nagy gépet.

Ennyi maradt, ezért még egyet fordult a mixerkocsi.
