2007. május 11.
Az első szállítmány beton, még kettő jön a nap folyamán.

Ma sem fognak unatkozni a dolgozók.

Ezt nagyon pontosan síkba, és vízszintesbe kell eldolgozni, különben nehéz lesz pontosan falazni.

Az utolsó köbméter beton betöltése.

Egyenletesen el kell teregetni.

Szerintem jutott ebből a lefolyóba is. Állítólag holnap még ki tudják takarítani, majd meglátjuk.

A mixerkocsi környezetkímélő tisztítása.

Mindjárt kész a fogadószint.
