2008. április 24.

Vannak már ablakaink is

Kevésbé látványosak, de haladnak a belső munkák. Bekerültek a homlokzati nyílászárók, a teraszajtó kivételével. Azt ugyanis ki kellett venni, mert faragni kellett a nyílás tetejét, amit építéskor ferdére sikerítettek.

Jön a gáz a csőben. Egyelőre az utcai vezetéktől a kerítésig.

Sok doboz és sok cső kerül a falba, amikbe majd rengeteg vezetéket kell behúzni.

Ablakok kívülről. A tetőcserepeket még egyenesre kell vágni, de az csak állványról érhető el.


<< Vissza