2008. március 20.
Sokat haladtunk a téli szünet óta
Visszaszerelték a villanyórákat, negyedmillióért. Az otp garancia biztosító szerint a befalazott villanyóra ingóság, tehát nem fizetnek. Én meg nem írom nagybetűvel a nevüket.
... ilyen lett ...

... és ilyen védelmet kapott.

Vannak vízóráink is.

A csatornabekötés is elkészült.

Állnak a válaszfalak az emeleti szinten.

A multifunkciós kukatároló. Oldalában vannak a villanyórák, alatta a vízakna.
